| Pestritu_Andrei_1997 a întrebat:

Salut,stiti careva emulatoare pentru xbox 360 pentru ce vreau sa joc gta 5, dar n-am bani de consola, daca stiti unde pot gasi un emulator care sa mearga dat-imi un link.

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nu exista asa ceva, si daca ar fi ti-ar manca toate resursele PC-ului. GTA 5 apare pe PC in octombrie-noiembrie anul asta numai poti astepta?

| nda a răspuns:

Nu te mai chinui sa cauti... nu cred ca exista asa ceva. iar daca chiar gasesti unul sigur nu e gratuit, o sa manance la resurse de nu-ti vine sa crezi...
nu cred ca exista emulator pentru ps2 care sa ruleze jocurile cum trebuie... ce sa mai zic de xbox360. nu te lasa pacalit de clipurile de pe yt... sunt fake-uri bine aranjate.