| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti cumva daca exista un site care ofera gazduire pentru servere radio gratis cu tot cu AutoDj.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| claudiudoryn a răspuns:

Salut ia id acesta e de la un radio radio_love_romania si ti dau e un link si-l pui la winap url/radio si are dj si dedicati cand este on

| marianbogdan a răspuns:

Eu nu am servere gratis... in schimb iti pot da eu server de radio :) calitate superioara http://www.partyradio.ro convinge-te si daca vrei da-mi add pe ym bodo. oficial :) vorbim acolo