| XxCristianaxX a întrebat:

Salut happy Stiti de unde pot lua un Sims (Nu magazine, ci download)? Nu conteaza ca e Pet Stories sau varianta mai veche...imi e dor sa joc sims crying Daca il aveti pe carculator ati putea sa mi-l trimiteti pe messenger va rog puppy dog eyes? Funda :X

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Ai aici sims 3:http://filecrop.com/25412105/index.html
-descarca apoi instaleaza programul jdownloader
-selecteza arhivele(lista aceea albastra), click dreapta si click pe "copiaza adresa legaturii"
-in jdownloader iti apar arhivele.Click pe "continue with all"
si astepti sa se descarce
-dupa download dezarhivezi cu winrar montezi imaginea iso cu daemontools il instalezi si gata!
PS:
-Arhiva poate avea parola dar la pagina web de mai sus pe undeva pe acolo este "Visit it if you need a password " click pe siteul de alaturi (majoritate siteurilor sunt in spaniola deci cauta dupa "contrasena"("Parola " in spaniola )
-imi pare rau ca este complicat dar iti garantez ca va merge!
Have much fun my friend!