| Prodan_Catalin_1988 a întrebat:

Stiti vreun hack pentru 8 ball pool care sa mearga? adica sa fie o versiune de asta noua. Nu conteaza daca e pe pc sau pe Android conteaza sa fie de cash sau bani! Urgent

8 răspunsuri:
| Ghostrider332 a răspuns:

Descarca 8 ball poll de pe google play apoi lucky patcher de pe google sceii downloand lucky patcher apk si apoi instaleI si deschi iti vor aparea toate aplicatiile dai pe 8 ball poll deschide meniu cu patchuri si a 4 a optiune astepti si iti va da deschideti fisierul faci click pe fisier insal dezinstal deschide felicitari ai hack!

| Prodan_Catalin_1988 explică (pentru Ghostrider332):

Iti trebuie root la telefon pentru asta?

| Ghostrider332 a răspuns (pentru Prodan_Catalin_1988):

Nu bro fa asa si o sa mearga

| 223kkk a răspuns (pentru Prodan_Catalin_1988):

Iti trebuie root si busybox
Daca vrei da-mi pm si iti zic mai multe daca nu stii.

| Andrei_Marian_1987 a răspuns (pentru Ghostrider332):

Salutare
Eu am descarcat aplicatia Dar cum draq se foloseste

| Ghostrider332 a răspuns (pentru 223kkk):

Nu

| Ghostrider332 a răspuns (pentru Andrei_Marian_1987):

Istaleaza de pe uptodown si deschide, clik pe 8 ball,deschide meniu cu patch-uri, a patra optiune si ok si astepti, apoi apare o grila, click pe deschide fisier, instalare si dezinstalare.
(in caz ca instalarea e blocata>setari>securitate>surse necunoscute