| Cosma0499 a întrebat:

Stiti vreun joc ca Wrestling Mpire 2008:Management edition Dar sa aiba mai multe comenzi?
Accept si downloadat si online dar dinacela in care sa faci meciuri sa te distrezi mai pe scurt
M-i s-a parut palpitant atunci cand am vazut smackdown vs raw si as vrea sa incercbig grin.

2 răspunsuri:
| TeoTheDarkGuy a răspuns:

Auzi smak vs raw e numai pentru Ps3 sau 2 nu prea gasesti jocuri wrestling pentru pc

| Cosma0499 explică:

Mai eu nu vreau SMACKDOWN VS RAW eu vreau ceva cu management...