| stangaionut a întrebat:

Scz de intrebare dubla dar vr sa aflu raspunsul era un joc de wrestling si nu era wwe smackdown vs raw wwe ultimate impact era ceva de genul wrestling 2008 mpire career edition in care te bateai in arene unde erau fanii tu puteai sa-ti faci un om si sa te bati cu el impotriva lu altii etc care stie

2 răspunsuri:
| cosmyn1999 a răspuns:

E smackdown vs raw 2008?

| swat009 a răspuns:

Da exista til zic eu www.mdickie.com asta-i saitul si iti da mai multe wrestlinguri cum ar fi wrestling mpire 2008 management edition funda te rog:)