| J3leU a întrebat:

Stiti vreun metin 2 la cerinte in genu la ro dar sa cresti repede si sa faci bani repede, sa fie arme care se evolueaza, fara modati.

4 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Metin2Tim, 4metin, metin2earth... cam atat

| J3leU explică (pentru SookiexD):

La tim trebuie net framework?

| SookiexD a răspuns (pentru J3leU):

Daca il ai pe 3.5 e destul. dar nu stiu daca iti trebuie sincer thinking

| lucamario15 a răspuns:

Sall uite aici niste metinuri bune:metin 2 guabina, metin2 Tim, metin2 TDL server lumea maimutelor (celelalte servere sunt modate), metin2 united, metin2 steel, metin2 hotyle si cam atatea stiu daca vrei modate zi-mi ca iti dau cate vrei