| Costache_Liviu_1977 a întrebat:

Salut, stiti vreun metin nou? Sa nu fie hard pvm ...sa fie clasic daca se poate cu lunara, frunza. Ms

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Eu stiu un loc plin de metinuri faine, undeva in tare cocalarilor, acolo unde toala lumea joaca metin2 in loc de jocurile normale de care se bucura restul lumi sau poti sa-ti iei Steam si sa te joci un joc real dar amandoi stim ca nu se va intampla

| Costache_Liviu_1977 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Pentru stirea ta, am avut si steam. am jucat si minecraft/dota /lol /starcraft..asa ca nu mai fii tu asa mare ca nu cunosti. Pace.