| Sebastian147852 a întrebat:

Stiti vreun site care nu doar vinde sisteme PC,dar le da si la schimb pe ceva? Eu am un laptop,si vreau sa-l dau la schimb pe un calculator,De preferat fara OLX,LaJumate sau Okazii sau alte site-uri de genul acesta. Vreau doar sa stiu daca exista, Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista astfel de site-uri, si cu multe dintre ele se pot lua tepe frumoase. N-as risca eu unul sa fac afaceri cu schimbatul. Si de cumparat uneori imi este teama, mi s-a intamplat sa cumpar, imi facea livrare cu verificare si i-am zis clar, ca daca nu pot sa pornesc echipamentul nu i-l iau, si asa am facut, multi l-au lasat fara baterie, ca sa iti dea o mica/mare "teapa".

| Valentin_Ionutz_1990 a răspuns:

Nu exista. Mai bine iti vinzi laptop-ul si iti iei un pc.