| William1000 a întrebat:

Stiu ca nu este o itrebae dar am un anunt pentru cei carora le-am spus ca am avut o problema cu contul de Battle.net si nu mai puteam sa joc Overwatch. Acum am rezolvat problema si puteti sa ma contacta-ti de pe cont. Contul a ramasacelasi. Multumesc.

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Felicitari! Ma bucur pentru tine, insa nu prea joc jocuri video.

| William1000 explică (pentru 393Dan):

Nu-i nimic, dar vreau ca mesajul sa ajunga la AstroNoot si Gonrax. Dar oricine este bine venit. Si tu daca o sa te joci poti sa imi dai cerere

| 393Dan a răspuns (pentru William1000):

Bine