| Cristinica2011 a întrebat:

Buna colegi TPU Am si eu o problema vreau sa ma fac vip pe imvu cu ajutorul imvedului dar nu stiu cand e deschis si mi s-a spus ca te face 6 luni vip si dupa aceea iti ia contul este adevarat va rog frumos ajutati-ma cu programul imvedului multumesc anticipat. Ma puteti contacta pe imvu sub numele sweetfloryxxx.

1 răspuns:
| KittyGirl_4422 a răspuns:

EU joc imvu de 2 ani si nu sunt noob ^_^ Imvedul nu se stie sigur daca se mai deschide...sh daca te faci vip cu el nu iti fura contulwinking dar nu merge sa te faci vip dupa unele pc`uri happy Fundita? love struck