| Valy03 a întrebat:

Stiu ca sunt zeci de intrebari, dar as vrea sa stiu daca pot rula CS GO pe urmatoarea configuratie, iar daca il ruleaza, in cate fps-uri.

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5400 (2, 7ghzx2)
Placa video: Nvidia Geforce GT 220 (512MB)
Memorie RAM: 4 GB

Răspuns Câştigător
| NinthBurn a răspuns:

Salut si bine ai venit pe TPU!
Nu-ti fie rusine sa intrebi, chiar daca s-a mai intrebat deoarece fiecare are un calculator diferit si aleg alte jocuri. Daca vrei un raspuns rapid, poti sa te uiti pe game-debate.com

Cu acest calculator poti rula Counter-Strike : Global Offensive (CS:GO) pe setari Low cu maxim 100-150FPS~ (este aproximativ, poti avea maxim 100FPS sau 110FPS etc. desi zic 100-110FPS pentru PC-ul tau). Dupa componente, acesta este un calculator vechi si slab, daca vrei performante mai mari pe setari mai mari va trebui sa schimbi componentele.La cerere, iti pot da o lista de componente (depinde de bugetul in care vrei sa te incadrezi)

Daca te-am ajutat, da-mi o funda! Este gratis!
O zi buna!

1 răspuns:
| Darius1248756 a răspuns:

Si eu am cam tot la fel si imi merge in 60-150 fps!