| Vu a întrebat:

Sunt in cautare de servere de metin2 si as vrea sa imi spuneti niste servere gen Metin2Impact (sv2- arthemis) sau CandyLongju pentru cunoscatorihappy. NU vreau servere cu hamachi, preferabil sa fie server romanesc sau italian, nu portughez, spaniol sau alte naspete. Daca se poate dati si detalii despre server: ce este in NPC, ratele, eventuri, forum, etchappy!
Multumesc!

1 răspuns:
| Spaz472 a răspuns:

Http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/ sper sa iti ajunga, funda?:D