| raduadu1234 a întrebat:

Salut sunt radu si ma joc MT2. gx is un shaman de 76 unde as putea face niste bani si sa pic niste otele joc pe server 3

Funda

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Otelele cad in 3 locuri in dt in lada ingerului negru la etajul 9, in padure rosie la metine de 90 sau tot in padurea rosie la monstri aceia verzi de lv 86 dar trebuie sa bati o zi ca sa iti cada 1 sau mai multe cum ai noroc dropul cel mai bun acolo e de la lv 86 + pina pe la 90 asa ca apucate de crescut si du-te acolo pe la lv 82