| MicroVoltsRo a întrebat:

Salut, Sunt un jucator de Microvolts destul de vechi joc Microvolts de peste 1 an si as vrea sa stiu daca stiti vreun Hack bun Fara Survery. si daca are parola sa-mi spuneti si parola big grin. nu conteaza de ori ce fel. sa ma joc for fun. De o vreme am auzit ca is o gramada. wall, speed. etc am vazut chiar cu ochii mei ieri big grin. Dau Funda(Garantat) *negociabil cu niste glitch-uri sau trick-uri la MV big grin*

3 răspunsuri:
| MonkeyBoy369 a răspuns:

Www.planetmicrovolts.blogspot.com
Daca ma cauta cineva pe microvolts sunt Romanu2013.

| xF1n3Ti a răspuns:

Stiu eu un hack de speed contacteaza-ma la id de mess georgebodea42

| Dan_Mihai_1999 a răspuns:

Te ajut si eu cu niste glitchuri dar nu am hack! ma cheama in microvolts mihaita442!