| Tops a întrebat:

Sunteti pasionati de Minecraft? As dori sa-mi deschid server, adica serverul este facut, doar ca n-am cu cine sa joc, nu este hostat ci doar pe Hamachi.As dori ca voi sa ma ajutati vreau sa fac pe server un "spawn zone" un city si un shop + alte chestii necesare pentru un server.Deci? Cine ma ajuta?
Hamachi Network:mine_craft_zone, mine_craft_zone_2 (pana la 5)
Passd:123.
Asadar cine ma ajuta primeste OP.

1 răspuns:
| kakat11 a răspuns:

Dada da da! sunt pasionata de chestia aia p care o zici tu am postere cu ea,fata de masa,fata de perna,tricou, chiloti, periuta de dinti, pasta de dinti, lesa de caine(aaa apropo eu sunt caine)...