| Asp1r1NNa a întrebat:

Salut.
Tehnologia asta de acum, benefiicile pe care ti le ofera, etc. m-a facut sa-mi cumpar un televizor smart tv.
Totu' bine si frumos, am fost foarte multumit de el.
Dar, ieri m-am hotarat sa-mi iau si o tastura wireless din flanco, pentru a fi totu' mai fain.
Am cumparat-o, iar apoi cand am ajuns acasa am realizat ca merge doar mause-ul de la ea. Practic ma pot folosi doar de click, nimic mai mult. tastura nu merge, nu-mi pot da seama de ce. :|
Am cautat pe internet, am zis ca poate o sa gesesc, dar. fara sperante.
Singuru' lucru pe care l-am gasit a fost un filmulet de la flanco(magazinul de unde mi-am luat si eu tastura).
Acesta este videol: http://www.youtube.com/watch?v=t1iTrmBaCDM
Tastura este la fel ca a mea, asa-i si la tv-ul meu.
Insa. am realizat ceva. Mie nu mi-a cerut sa accept nimic cand am bagat acel cip, usb. cum se numeste.
Nu ma pricep prea bine in acest domeniu'.
Daca aveti o idee de la ce e?
PS: Am bagat tastura la laptop. aici merge totul. sa scriu, sa dau click.
Vreau niste raspunsuri serioase, voi fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Asta e viata mai dai bani... pe prostii