| IoanPetru a întrebat:

Pentru cine joaca Team Fortress 2.Imi ziceti zi mie cum pot face trade? Si daca vreti sa dati ceva la schimb ziceti-mi ca strang iteme si sa ma adaugati ca prieten pe TF2.Ma numesc Petrutz_kid.

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Trade poti face doar daca ai cumparat jocul ( atunci cand inca era pay2play ) sau daca ai cumparat ceva in valoare de 5 eur din magazinul oficial al jocului.

Daca indeplinesti una din conditiile astea du-te la Steam Profile -> Inventory -> Team Fortress 2