| badearazvan a întrebat:

Salut tocmai mi-am deschis un server counter-strike mod respawn si as vrea sa stiu cum dau sa apare texte ep ecran cum ar fi Nu jucati cu coduri etc. chestii din astea si un plugin cand scrie un player /preturi sa apara o poza cu preturi facuta de mine
Cine ma ajuta funda

1 răspuns:
| Yhugato a răspuns:

Buna,deci eu joc CS nu sunt expert dar, vreau si eu numele sv tau, ca sunt cam incepator si vreau sa invat pe respawn, poti vorbi cu staff.italianul@yahoo.com caci el are serverul shot.indungi.ro si poate te ajuta, ii spui ca esti un prieten al lui foanfa de pe TPU si..., vezi tu bafta!