| Magnifico a întrebat:

Am descarcat odata un Counter-Strike in care cand intram cu botii era respawn, puteam juca doar respawn cu ei.Foarte tare.As vrea sa stiu cum pot face si eu ca cand intru pe un Counter-Strike si vreau sa joc cu botii sa fie respawn/deathrunbig grin.Ma poate ajuta cineva?happy. Funda

4 răspunsuri:
| svkLong a răspuns:

Pai iti ei mod ca altfel nu merge daca nu joaca pe sv uite un sv de resoawn mr.freakz.ro big grinwinking

| Magnifico explică (pentru svkLong):

Eu am jucat respawn cu botii deci cand dadeam New Game si imi intra pe acea mapa pe care o alegeam era respawn.Botii erau respawn.In poti spune mai exact daca stii cum pot faca astfel incat sa pot face si eu asa la un cs oarecare (cand dau New Game si intru pe o mapa sa fie Respawn sau Deathrun daca se poate).

| svkLong a răspuns (pentru Magnifico):

Pai iti ei cs 1.6 respawn sau death run

| Magnifico explică (pentru svkLong):

Nu cred ca ai intelegi.Am scos odata un cs in care cand dadeam un joc simplu (server local-NEW GAME) era respawn (cu boti dar respawn).