| Georgescu1010 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am luat steam wallet de 10 $ de la computer games, dar l-am luat pentru ca doream sa-mi mearga marketul. Acum am 10$, trebuie sa mai cumpar un joc si trebuie sa astept 30 de zile sau doar pot sa astept 30 de zile si imi merge marketul?

1 răspuns:
| heldeN a răspuns:

Trebuie sa cumperi ceva de pe steam si sa astepti 30 de zile, eu de ex: am cumparat o cheie pentru o capsula cu stickere la cs:go (0.70 centi parca), sambata 26 iul mi-au deblocat market-ul