| Dumitriu_Adi_1989 a întrebat:

Salut happy tot nu am reusit cu fifa 2010 happy mi-a dat cineva 2 site-uri dar nu am reusit ori ca nu merg ori ca nu stiu eu happy asa ca care imi poate da alt site de descarcat un patch cu transferurile din vara pentru fifa 2010 si daca exista si liga1 cu aceleasi transferuri happy mersi.

Răspuns Câştigător
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

De ce nu vorbesti cu aia de pe site caa este forum deci poti sa discuti cu cei care si-au descarcat fifa. funda

5 răspunsuri:
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Deci daca nu te descurci scrii pe forum
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=169715 funda plz

| Dumitriu_Adi_1989 explică (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

Salut nu am reusit mei sa descarc nu ma lasa cand ii dau download imi da ceva cu "403..." happy ce as putea sa fac? da-mi alt site daca mai stii sau zi-mi te rog ce as putea sa fac cu ala happy mersi

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns (pentru Dumitriu_Adi_1989):

De ce nu vorbesti cu aia de pe site caa este forum deci poti sa discuti cu cei care si-au descarcat fifa. funda

| Dumitriu_Adi_1989 explică:

Mersi am reusit happy mai am totusi o intrebare happy dc nu merge si liga 1 trebuie sa o instalez intai si dupa sa bag pacht? sau cum sa pot face sa mearga si liga 1 happy

| Dumitriu_Adi_1989 explică:

Nu happy ca nu ma lasa sa imi creez cont happy