| AnnaSakamaki a întrebat:

Tot o întrebare pentru jucătorii de World of Tanks, azi jocul nu mi-a mers de loc. Când intram în lupte nu îmi arăta harta, miniatura tancului, aliații și inamicii etc. Mai încolo mi-am luat și varianta Americană, îmi arăta tot dar nu puteam sa trag. Trebuie niște setări făcute, este vreo problemă de la joc? Sau poate are calculatorul meu o problemă, de asta întreb. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Eu nu am avut nici o problema cu el deci nu e de la server. Lista cu jucatori mini-harta,modulele si echipajul la tanc, tinta, aia de munitie dispar daca apesi pe v daca apesi inca odata pe v apar asta ar explica o parte din problema ta. Insa nu inteleg de ce nu puteai sa tragi si cand ai lag imens sau cade netul poti sa tragi, de fapt tragi fara sa mai incarci, bine inteles ca asta iti apare doar tie. Puteai sa te misti? Te teleportai? Astea le ai doar de la net sau serverul lor. Poti sa incerci sa intri in setari la controls poate ai schimbat butonul de fire sau l ai sters. Alte idei nu mai am sa imi zici daca ai reusit sa il faci sunt curios care e problema