| Evelin_Evy_1978 a întrebat:

Salut,am si eu o problema la jocul WORLD OF TANKS acum cateva zile a facut update 9.3 dar cand vreau sa dau sa ma loghez se blocheaza calculatorul o fi de la calculator sau de la net...

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Teoretic ar trebui sa se miste. Practic, daca ai XP avea obiceiul sa crape. Daca ai Vista/7, atunci nu ai ram destul pentru joc si cel mai probabil de asta crapa.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza-l pe curat. Cel mai sigur.

| Evelin_Evy_1978 explică (pentru KodrutZ):

Am incercat si asa dar nu merge oare sunt cerintele prea mari la joc...procesor AMD ATHLON 64PROCESSOR 4000+......ATI RADEONHD 3400 SERIES ASTA AM EU 2GB DE RAM

| KodrutZ a răspuns (pentru Evelin_Evy_1978):

Mdah, la 2 GB de ram obisnuia sa imi crape la greu si mie. HD 3400 e onboard daca imi aduc bine aminte, sau o pirjoala dedicata... fa un upgrade, macar inca 2 gb de memorie.

| KodrutZ a răspuns (pentru Evelin_Evy_1978):

Teoretic ar trebui sa se miste. Practic, daca ai XP avea obiceiul sa crape. Daca ai Vista/7, atunci nu ai ram destul pentru joc si cel mai probabil de asta crapa.