| iDust a întrebat:

Salut tp-u, am o intrebare legata de metin2 private respectiv metin2fun, am un cont am gradul 3600, as vrea sa-l fac cat mai repede, dar sa nu omor mobi, playeri cu agresiv etc, exista vreun loc in afara de tara de foc unde creste repede? (bineinteles am manusa regelui, semn tot), sau exista vreun bug pentru a-ti marii gradul?

Răspuns Câştigător
| AnonymusXx912 a răspuns:

Stai shop cat mai mult si iti creste gradul destul de repede. Nu conteaza ce pui in shop!

1 răspuns:
| iDust explică:

Da stiu asta, dar un alt loc? ceva. dau fundita