| mariusyk08 a întrebat:

Salve all!
Intrebare pentruexpertii in Metin2 : unde se gaseste FMS +9? Pe cine intreb imi spune "la magazin"... Am fost la orci la specialistii salbatici, dar iti da foarte rar si e numai plus 0.
Si inca doua scurte :
-unde poti creste mai repede de la lvl 35?
-am gasit manusa regelui, la ce se foloseste sau cum se vinde? Dar coada de sarpe?
Multumesc anticipat celor ce vor avea bunavointa sa-mi raspunda!
Numai bine tuturor!

1 răspuns:
| JESSARYA a răspuns:

Daca joci pe un server privat de obicei le gasesti la magazin +9, dar daca joci pe official metin2ro acolo nu vei gasi la magazin.
Probabil cei care ti-au raspuns se refereau la magazinele deschise de alti playeri si au pus la vanzare fms+9.
Deci pe official nu gasesti fms la nici un npc. Doar pe servere private. Manusa regelui ajuta la cumularea mai rapida a punctelor pentru grad omorandu-i pe aia cu grad negativ sau faci un shop in afara cercului de protectie si il lasi asa cat de mult iti permite timpul.
La lev 35 poti sa mergi in valea orcilor cred ca acolo cresti cel mai bine la lev tau.