| Georgemtb a întrebat:

A si eu o intrebare.Am filmat ieri seara cu un iPod touch 4 si vreau pe Adobe pro cs 5sa pun mai multe videoclipuri intr-unul singur.Si imi arata The file has no audio or video steams.Ce sa fac si cum sa fac sa pot pune mai multe videoclipuri intr-unul singur?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Prima data descarca si instaleaza asta : K-Lite_Codec_Pack, apoi mai descarca : Freemake video converter - cu asta vei putea sa convertesti video-urile in unul singur si in formatul dorit! Bafta!