| FulgerMcQueeN a întrebat:

a'si vrea sa va intreb ce jocuri mai shooter ar putea sa imi mearga la sistemul meu deoarece Far Cry 3, Call of Duty Black Ops 1, 2 etc merge sacadat... sad la cea mai mica rezolutie si restul setarilor pe,, Low"

Operating System: Windows 8 Pro 64-bit
System Manufacturer: To Be Filled By O.E.M.
System Model: To Be Filled By O.E.M.
BIOS: Default System BIOS
Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz (2 CPUs), ~3. 0GHz
Memory: 3072MB RAM
Available OS Memory: 3072MB RAM
Page File: 1448MB used, 9815MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Schimba windows-ul si o sa mearga super bine, ca pc are performante bune

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine bagati windows 7 ultimate 32 biti, si far cry 3 o sa iti mearga. Iti merge sacadat deaorece windows 8 consuma foarte multe resurse