| Lukasz a întrebat:

SALUT TPU!
Aceasta intrebare are legatura cu Minecraft.
Am facut un server bukkit cu Server Pro Free Hosting,merge,am pus cateva pluginuri folositoare.
Dar cine ma ajuta cu o problema? Problema este ca playerii care intra pe server nu au acces la /warp,/tpa,/sethome.
Ce pot face,trebuie sa le dau la toti /op ca sa poata avea ei acces la comenyi, si nu as vrea sa fac asta.
Cine ma ajuta primeste funda si admin pe server!

2 răspunsuri:
| CataSimaSima a răspuns:

Add me skype c4tasim4

| Bursuc_Sebi_1990 a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Minecraft codes away for free! http://freeminecraft.cc