| enerky a întrebat:

aceasta intrebare esti pentru jucatori profisonisti de cs as vrea un config sau un cfg pentru: am vazut in video aceasta http://www.youtube.com/watch?v=Qk5Ulhl89ZI cand schimba pe deagle schimba direct adic numai il roteste pe mana il scoate direct cei care stiu

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Hei! Acela nu este config ci este hltv models, si jucatorii din PGL il folosesc. Tot ce trebuie sa faci este sa-l descarci de aici : http://www.freakz.ro/forum/HLTV-Models-t5670.html, apoi te duci in folderul cs-ului -> cstrike -> models si copiezi tot ce ai in arhiva descarcata. Funda?

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Mz mult dar sti cand trebuie sa incar sa nu se mai vada ca scot incarcatoru si asta se sa vada doar arma normal

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Si daca stii ct sunt albastri si t sunt rosi

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru enerky):

Nu exista nici un config sau ceva in care sa nu-ti arate ca incarci arma. Dar iti voi da niste skinuri pentru playeri, cts vor fi intr-un costum albastru iar ts vor fi intr-un costum rosu : http://www.indungi.ro/forum/files/download/21-123/
Intrii in arhiva, dai click pe esl-tv models, apoi pe cstrike, apoi pe models, apoi pe player si vei copia acele doua foldere in Folderul cu CS -> cstrike -> models -> player.
Apoi ca sa-ti arate skinurile scrii in consola cl_minmodels 1. Succces!

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Mai imi recomazi ceva pentru cs ceva bun ca vad ca te pricepibig grin un cfg ceva; D

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Si daca mai sti cum sa fac cand trag sa nu mai increasca tinta

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru enerky):

Ca sa nu-ti mai sara tinta, iti trebuie norecoil. Cauta pe net cfg-uri cu norecoil, dar sa stii ca nu toate functioneaza. Bafta happy

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Ai vreun linkpuppy dog eyes?

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru enerky):

Ti-am spus, sunt mai multe cfg-uri cu norecoil, care nu toate functioneaza cum trebuie, incearca sa cauti singur pana dai de unul potrivit pentru tine. happy

| enerky explică (pentru deepinlovewithyou):

Da u ce cs folosesti?

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru enerky):

Eu folosesc Counter Strike 1.6
Folosesc cs-ul original, clasic.