| ksg a întrebat:

Aceasta intrebare se adreseaza celor care au jucat sau joaca The Walking Dead. Ce credeti, va exista si un al doilea joc? Eu unul nu vad cum ar mai putea continua povestea, tinand cont ca majoritatea personajelor au murit, inclusiv cel controlat de noi. Poate sa-i readuca pe Lee, Kenny si mai ales Carley? Astept opiniile voastre, fani The Walking Dead

2 răspunsuri:
| alexdo97 a răspuns:

Salut! Cu siguranta va fi si partea a 2-a. Luna asta a aparut un dlc la walking dead (400 days). Personajele din acest dlc se vor regasi in partea a 2-a. Nu cred ca o sa ii readuca pe Lee sau Carley. Poate pe Kenny si Clem mai degraba.

| ksg explică:

Nu gaaesc nicaieri acest dlc pe PC. Poti sa ma ajuti?