| Dianitta a întrebat:

De ce credeti ca majoritatea baietilor evita sa spuna "Te iubesc". Daca esti baiat, zii de ce ti-e atat de greu. Fetelor, astept opiniile voastre. Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da' de ce sa nu-ti spuna chiar ei? Doar stiu mai bine.
http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw :))
In afara de ceea, ce au spus baietii, cred, ca majoritatea (nu toti!) n-o spun, desi o simt, SI pentru ca vor sa para duri, indiferenti, macio. Poate, au suferit in trecut si nu mai vor sa-si arate sentimentele, sa lase garda jos.
Depinde de la caz la caz.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ma bucur, ca am rezolvat misterul. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sonny a răspuns:

Poate pentru noi, astea doua cuvinte, atat de cautate/asteptate de femeile din viata noastra, au si insemnatate, nu doar niste cuvinte, aruncate poc poc.
1 poc "Te" al 2-lea poc "Love-sc" laughing

| Madalichka a răspuns:

Sunt doua variante:
Le e frica sa nu se lipeasca fata prea repede de ei si sa nu mai scape de ea. Pot fi dulci si pun mult suflet, dar uneori sunt chiar sufocante si ei incearca sa evite asta.
Sau nu vor sa spuna, pentru ca nu sunt siguri si nu vor sa le dea sperante aiureawinking

| jump a răspuns:

Asta se intampla fiindca tipele din ziua de azi nu prea mai cred in puterea cuvintelor...si cu siguranta, nici in baieti.si nici baietii zilelor astea nu prea mai cred in romantism.tot mai multi au conceptia asta eronata :"trebuie` sa am bani sa cuceresc o fata", si, din pacate si fetele au o conceptie asemanatoare:"trebuie` sa aiba bani ca sa ma cucereasca."
trist, trist...

zi frumoasa.

| Dianitta explică:

Bravo!

| alle11v a răspuns:

Sunt timizilaughing(glm)

parerea mea e ca multi ezita sa spuna "te iubesc" deoarece si multor fete le plac baietii rai, duri...si la un tip dur si care arata autoritate nu ii sta bine sa zic "te iubesc"