| Mario200311 a întrebat:

Acest PC este destul de bun incat sa ruleze cs:go si league of legends ( vorbind prin skype ) si jocuri gen Mad Max, Assasins creed Black Flag, Far cry 4 ( fara sa vorbesc prin skype ), eu zic ca este un PC destul de bun. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Are placa video integrata dar cred ca iti va merge pe setari grafice la minim. Daca ii cumperi o placa video de 500 de lei sau mai mult, sigur o sa-ti mearga mai bine.

| Mario200311 explică (pentru Zangetsu):

Mersi, dar la League of Legends si CS:GO merge bine cand vorbesc prin skype nu?