| DGanshirt a întrebat:

acesta nu e o intrebare e mai mult o afirmatie happy Vreau sa vand un cont de Clash Royale....contul este de arena 10 cu 8 legendare din care(Electro Wizzard lvl2, The Log lvl 1, Bandita lvl2, Graveyard lvl2+2 carti, sparky lvl1, lava hound lvl1) am toate cartile din joc in afara de cannon cart si restul legendarelor BTW cautatimi contul pe stats ROYALE---- #2LUQCPQ2G Pentru alte informatii contactati-ma pe skype--- rolimark05 SE poate plati prin:paypal sau paysafecard happy

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Eu cu cât aş putea să vând contul de clash of clans level 80/nelimitat bani, gem, resurse, soldati, etc?

| DGanshirt explică (pentru mudokins78):

E cont modat max 5 lei
happy

| mudokins78 a răspuns (pentru DGanshirt):

Nu e cont modat!
Am petrecut 2 ani să ajung în halu ăsta!