| Mmmmmjnkkhn a întrebat:

acu 2 zile un prieten m-a rugat sa ii fac un sistem de gaming de >2025 de milioane si nu stiu ce sa ii recomand a zis ca nu vrea amd vrea doar Intel si nVIDIA si eu ma gandeam la un processor i5 gtx 770 8 gb de ram de aci nu mai stiu imi puteti face un wishlist?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In 2500 cu i5 si GTX 770 nu te incadrezi. A, stai, si GTX 770 e cam vechiut. Mai zi-i ca agatatul asta de Intel/NVIDIA musai e prostie pura, in special la un buget limitat ca al lui. Idee - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1242574/

| j1NNNx a răspuns:

Mai bine iti cauti direct facut si nu te mai complici. Poate daca ii gasesti ceva bun la 15-16milioane iti mai raman si tie ceva banuti in plus.winking