| Daqqer a întrebat:

Acum 2 saptamani m-am decis sa cumpar minecraft prin paysafecard.Am bagat codul si toate informatiile si apoi spuneau ca imi vor trimite un mesaj pe emailul meu cand minecraft-ul s-a cumparat.Au trecut doua saptamani si nu s-a intamplat nimic.Am incercat sa intru pe servere premium cu contul care vreau sa-l fac premium si nu merge. Daca stiti de ce nu imi trimite mesaj raspundeti repede.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai luat teapa, data viitoare nu te mai baza pe chestiile astea. Trimite tu un mesaj sa intrebi ce s-a intamplat de ce nu primesti confirmarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj pe adresa de e-mail din cadrul site-ului de unde ai plasat comanda.

| Mihai929 a răspuns (pentru mgtow):

Dupa raspunsul tau el va crede ca si-a pierdut bani si nu va mai cumpara ce va de pe internet straight face