| Pomorișaț_Vladimir_1995 a întrebat:

Salutare, am o problema cu accesarea contului de minecraft premium, m-am trezit ca nu imi mai merge emailul si parola, am incercat sa intru pe site support la mojang dar nu am gasit nici o solutie, probabil a fost furat, tot era pe emailul meu si nimeni nu mai stia de ele.Va rog daca stiti voi o solutie sa imi spuneti...

2 răspunsuri:
| Trickster a răspuns:

Cere sa iti trimita un e-mail pentru a schimba parola.

| Pomorișaț_Vladimir_1995 explică (pentru Trickster):

Am facut deja asta si imi spune ca nu exista cont cu acel email, dupa cum am mentionat mai sus