| mazian321 a întrebat:

Acum cateva zile am inceput sa ma documentez si sa imi creez un server de metin.Ei bine l-am facut.Este frumos am rezolvat mai toate bugurile de care am dat, dar am o problema...Eu ma conectez si la Navicat si in Virtual Box dau start intru in metin ma joc dar alti playeri nu pot intra, le apare "...". Stie careva de ce? Mentionez ca am facut serverul pe VirtualBox si am bagat la Networ "VirtualBox Host only Ethernet Adapter" si celalalte setari facute in sysinstall sunt facute cu ip-ul din VirtualBox.

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Si prin ce ai facut servarul prin IP sau hamachi?
Nu se conecteaza la server cand apare...
Ne zice ce apare?
Conexiune slaba trebuie sa ai minim 1Mbps ca sa te conectezi la Metin2.

| Luminou a răspuns:

Este setat ca privat, cel mai probabil.