| anonim_4396 a întrebat:

acum cativa ani am vazut pe net un joc mi se pare si single player dar si multiplayer, dar nu mai stiu cum se numea. Atat stiu ca te dadea intr-un oras luai obiecte de pe jos sau din unele cladiri si apoi le combinai si te decai sa ucizi zombie. Daca Stie cineva cum se numea are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Smashi a răspuns:

Uite http://www.flonga.com/play/zombies-ate-my-phone.htm nu stiu daca e asta da si aici iei obiecte de pe jos si te bati zu zombie

| an4rei a răspuns (pentru Smashi):

Nu e asta. Se numea Dead Rising 2 dar iti dau funda ca ai incercat sa imi rapsuzni

1 răspuns: