| pitbulu14 a întrebat:

acum ceva vreme auzisem de la cativa prieteni cum ca ar exista un program care poate sa transforme sau sa le permita jocurilor de pe play station 2, 3 sa fie jucate si pe PC. Va rog frumumos daca stie cineva cum se numeste sau daca exista un asemenea program sa imi rasp. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Incearca sa cauti: emulator ps2 sau ps3

| pitbulu14 explică (pentru Zangetsu):

Nu stii cumva daca red dead redeption e si pe ps 2 sau ps 3?

| Zangetsu a răspuns (pentru pitbulu14):

Pe ps2 exista numai primul joc din serie Red Dead Revolver(2004)