| Devil400 a întrebat:

Acum doua zile mi-am instalat windows 7 ultimate 32bit.Mi-am downloadat metin2hotstyle, intru in el ma loghez si dupa vreo 10 minute imi da eroare : Microsoft Visual C++ Runtime Library.Va rog mult daca ma puteti ajuta.
Funda.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vali1616 a răspuns:

Si eu am patit-o. Te compatimesc. Si eu nu joc numai metin2 si atat. Downloadez numa jocuri de ultima generatie ca si Far Cry 3 Tomb Raider Si crysis 3. A... pai stai cami da si la astea. Am toate versiunile de NTFW/MVCC ++ instalate si degeaba ca tot eroarea asta imi da. crying

| alinmihai2014 a răspuns:

Ma ia-ti Microsoft visual c++ mai nou