| AllexC a întrebat:

Acum o saptamana am achizitionat un laptop MSI GF75 Thin 95C. Mi-am bagat drivere-le, totul bine si frumos. In CS:GO am undeva la 300+ fpsuri. Acum problema mea este ca procesorul ajunge la 80+ grade, mi-a atins si aproape 90. Habar n-am ce sa fac. Nu stiu de la ce ar putea fi toate astea. Va rog din tot sufletul cineva sa ma ajute care se pricepe cat de cat in domeniu sau care a patit si el acest lucru.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E normal sa se incinga cand te jocilaughing Cumpara un cooler extern decent si nu o sa ai probleme.