| DannyGeo a întrebat:

Adresez aceasta intrebare jocatorilor de Metin2 HFM.
Va rog mult de tot daca puteti sa imi faceti si mie folderul "pack" din folderul metinului. Am descarcat tot restul metinului numai ca atunci cand ajunge la folderul respectiv nu mi-l descarca, iar daca il inchid si il redeschid face acelasi lucru.
Funda pentru cel care da cel mai repede link-ul de download.

1 răspuns:
| DarkusEyes13 a răspuns:

Exact asa imi face si mie. vad ca metinul asta este plin de probleme si erori si pana la urma imi bag **** in mortii lui, dar totusi era misto acest mt2, pacat...