| Satana_Costin_1997 a întrebat:

ajutati-ma cand ma joc la pc intru in joc si imi merge putin in reluare si dupa merge si dupa iar incepe sa mearga in reluare cred ca e de la hard ori are baduri ori de la temp se duce la 45 grade Help! 1 dau funda eu cred ca este de la temp am cerintele la joc

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

45 este temp chiar mica.Mai scade din rezolutie

| davenorris42 a răspuns:

Se incalzeste placa prea tare. Vezi ca s-a acumulat praf. Incearca sa o cureti, sa o stergi.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru davenorris42):

Nu e de la placa se duce 30 grade la placa fara sa intru in joc are ventilator de 120 si cu prafu e curat

| davenorris42 a răspuns:

Inchide alte aplicatii din fundal inainte sa intri in joc.