| Constantin_Dragos_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu si de ce acum imi merge un joc( Naruto Shippuden storm 3) in reluare (putin) si acum cu o luna in urma in mergea la perfectie fara nici nu pic de lag, am toate cerintele necesare, chiar si mai mari pentru a rula jocul, l-am reinstalat dar nimic exact la fel, in reluare, va rog din suflet help me plizzz

Răspuns Câştigător
| GabbyMTH a răspuns:

Incearca un cleaner pentru pc ca sa mai scapi de erori & stuff..foloseste CCleaner Pro ...incearca sa te uiti daca driverele tale au nevoie de update-uti ..curata pc-ul de praf in ultim caz.