| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1.Am Borderlands 2 si nu porneste, ca imi da eroare Corrupted Files
2.Am Mafia II si stiu ca imi merge jocul, dar cand dau pe el mi se face black screen si nu porneste jocul si nu se aude nimic...
Ce as putea face sa rezolv aceste probleme?
Multumesc!

P.S. Am Intel Core i5 si placa video nVidia GTX 650 1GB si 6GB RAM.1TB HDD

Răspuns Câştigător
| parvuconst a răspuns:

Sa cumperi unele din magzin, cele de pe net nu fuctioneaza mereu.

1 răspuns:
| aciobanitei a răspuns:

Mie mi-a pornit din prima mafia 2....am cerintele mai mici decat tine pe calculator, cine stie poate nu la-i instalat cum trebuia