| Soryn098 a întrebat:

am 2 probleme:
1. Jucam metin2 ro si nu stiu de ce dar mai mereu nu mai puteam scrie la tastatura. Impulsul se trimitea la unitate dar nu se intampla nimic. Aceste "socuri" se intamplau frecvent si ajungeam sa scriu intrebari de genul "ce faci" in varianta "cfc". Acum am sters metinul din calculator dar vreau sa mai joc. Ce sa fac sa nu se mai intample asa?
2. Pe MicroVolts incerc sa intru, se incarca dau START, si aproape cand sa scriu ID-ul si parola se blocheaza si sunetul de pe fundal se repeta si imi iese din joc. Am cautat solutii, si am gasit raspunsul tot aici (ca este un virus iar antivirusul nu ma lasa sa intru in el). Dar eu vreau sa joc. Am incercat sa il reinstalez, dar tot la fel. La antivirus am oprit sectiunea jocuri online (adica nu mai actiona asupra jocurilor) dar tot la fel. Ce sa fac? Ajutati-ma please si primiti fundita!tongue

1 răspuns:
| white93 a răspuns:

1.Nu face ce ai facut la 1.
2.Nu juca MicroVolts sau altele
3.Antivirusul strica tot.
4.Baga-l iar poate merge...
5. Daca nu du-te la un prieten sau la un tehnician ceva de genu'
6. Poate e de la unitate vreun virus mare.
7.Hard-ul,placa video sau si memoria, system32(WINDOWS-UL IN INTREGIME) daca vrei iti faci iar Windows-ul poate ai niste fisiere sterse de la un virus etc.
Fa-ti Windows-ul iar daca vrei Metin2