| Stefan000000 a întrebat:

Am achizitionat de curand un PC: http://www.emag.ro/......DBHG92BBM/

As vrea sa stiu daca poate rula GTA 5 si in ce setari (low/medium/hight) deoarece nu vreau sa cumpar GTA 5 degeaba.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Iti duce in low 1080p 30fps, posibil in 720p sa ai 60fps, asta tot pe setari low. Parerea mea e ca ai facut o greseala alegand acel sistem, in banii aia pentru gaming poti sa iti faci ceva decent doar pe piese, eventual cateva piese sa fie second-hand.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

La 1300 lei să nu te aștepți să meargă GTA V, pentru că nu merge!
Și de ce l-ai luat dinainte dacă nu știai?