| razwan98skatter a întrebat:

Am achizitionat o placa video noua nVidia GeForce 210 Plit 1024MB DDR3 http://www.sigmanet.ro/......H--id54005
Ce parere aveti este buna pentru jocuri?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Aaaa,atunci este foarte buna pentru jocurile jucate de tine in sensul ca nu o sa ai lag deloc si o sa ai mult fps, mai ales la cs. funda?

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Pentru jocurile noi, nu este buna... pentru alea vechi nu prea se merita, un gts 450 este foarte bun, sper ca te-am convins! Funda?

| razwan98skatter explică (pentru javiga):

Jocuri noi cum ar fi?

| razwan98skatter explică (pentru javiga):

joc numai metin league of legends si world of tanks

| javiga a răspuns (pentru razwan98skatter):

Aaaa,atunci este foarte buna pentru jocurile jucate de tine in sensul ca nu o sa ai lag deloc si o sa ai mult fps, mai ales la cs. funda?