| bd1312001 a întrebat:

Am cateva probleme legate de counter strike 1.6 (am windows 7 si cs 1.6. lant final si cs. 1.6. normal) si daca doriti sa ma ajutati:
1. Nu-mi merge sa setez open GL, cand setez imi apare o eroare, ma da in desktop si ma intreaba daca sa setez software ca sa mearga...joc cu D3D;
2. Nu-mi merg codurile (Superwall sau Badboy).
Ce ma sfatuiti sa fac? Sa vad si eu ce inseamna sa folosesti wall... Vreau doar sa experimentez sa vad cum este.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SuntDur a răspuns:

Uite un cod care cred ca merge si pe d3d http://www.mediafire.com/download/rjdkynay3q3c8zb/Leis+MPH.rar